Üyelik

Neden ETO Üyeliği?

1- Bilgilendirme çalışmaları

Yurtdışı ve yurt içi etkinliklerde açılan stantlarda üyelerimize ve üyelerimiz hakkında bilgi isteyenlere bilgilendirme yapılmaktadır. Derneğimize e-posta, telefon, faks veya diğer yollarla gelen üretici firma ve ürün sorgulamalarında üyelerimiz özel belirtilerek listelenmektedir. Araştırılması istenen konularda araştırma yapılarak öncelikli olarak üyelerimiz bilgilendirilir. Organik tarım sektörümüze ilişkin yasal mevzuat, AB ve diğer ülkelerdeki yasal mevzuatlar ile ilgili gelen sorular için gereken araştırma ve incelemeler yapılarak en kısa zamanda bilgilendirme yapılmaktadır.

2- Duyuru hizmetinden faydalanmak

Üyelerimiz, gerek organik sektörü gerekse ilgili olabilecek diğer tüm sektörleri ilgilendiren teknik, yasal, kamu veya özel sektöre yönelik çeşitli konularda duyuru, takip ve benzeri bilgilendirme hizmetinden faydalanmaktadır.

3- Organik Tarım Girdi Listesine indirimli katılım

Derneğimizin organik girdiler konusunda faaliyet gösteren üyelerine sağladığı önemli bir imkan, Türkiye’de ilk ve tek online olarak yayınlanan Organik Girdi Listesi’nde %20 indirimli katılım imkanı (http://www.eto-ogl.com/)

4- Organik Literatürü Kütüphanesi hizmetleri

Organik tarım ile ilgili konularda kaynak oluşturmak amacıyla derneğimiz tarafından oluşturulan ihtisas kütüphanemizden Üyelerimiz copyright kurallarına uymak koşulu ile ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

5- ETO Akademi hizmetlerinden yararlanmak.

Üyelerimizin mesleki bilgi ve yeterliliklerini arttırmak ve geliştirmek amacı ile çeşitli konularda eğitimler ve seminerler düzenlemekteyiz. Dernek merkezimizde, çeşitli dönemlerde geniş katılımlı seminer ve eğitimler verilmektedir. Sektörde teknik, yönetim, pazarlama veya diğer amaçlarla gereksinilen konulardaki bu eğitimler; konularında uzman olan eğitimciler veya danışmanlar tarafından Üye firmalara ücretsiz veya çok özel fiyatlarla organize edilmektedir.

6- ETO Üyelerine Özel

Büyük bir ilgi ile ziyaret edilen www.eto.org.tr adresli web sitemizde kurumsal üyelerimizin logoları ücretsiz olarak yer almaktadır.

Kurumsal Üyelik

Derneğimize kurumsal olarak üye olmak için formu indirebilirsiniz. Başvuru formlarında üyelik ile alakalı ek bilgiler bulunmaktadır.


Bireysel Üyelik

Derneğimize bireysel olarak üye olmak için formu indirebilirsiniz. Başvuru formlarında üyelik ile alakalı ek bilgiler bulunmaktadır.

Gönüllü Üyeliği

Ekolojik yaşama ilgi duyan ve etkinliklerimizde görev almak isteyen kişilerin katılımıyla oluşturacağımız gönüllü grubumuz tüm faaliyetlerimizde bize destek olacak ve organik sektörü yakından tanıma şansına sahip olacaklardır. Alttaki formu doldurarak gönüllü üyemiz olabilirsiniz ayrıca daha fazla bilgi için facebooktaki gönüllü grubumuza katılabilirsiniz.